maart 11, 2018

Contactpersonen / Vacatures

Dit zijn de activiteiten die wij binnen onze wijkvereniging aanbieden.

Waar VACANT! staat wil zeggen dat we voor die activiteiten nieuwe vrijwilligers nodig hebben. Voor meer informatie kun je mailen naar het mailadres wat er bij die activiteit staat!

ActiviteitContactpersoonMailadres
   
BadmintonIneke MeijsActiviteit@despilveghel.nl
Beheer gebouwWil LichtenbergBeheer@despilveghel.nl
 Ton & Marion v.d. Berk 
 Peter Scheepers 
 Peter Reijnders 
Bezorging jaaragendaFamilie van Lieshoutpr@despilveghel.nl
Bingo 18+Elly van KasterenActiviteit@despilveghel.nl
Bingo JeugdPeter en Marianne SchepersActiviteit@despilveghel.nl
Bingo SeniorenTom van LieshoutActiviteit@despilveghel.nl
BiljartTon v.d. BerkBeheer@despilveghel.nl
BusreisjeVACANT!Activiteit@despilveghel.nl
CarnavalVACANT!Activiteit@despilveghel.nl
DamesgymMoniqueActiviteit@despilveghel.nl
FacebookYvon Vervoortfacebook@despilveghel.nl
FotoclubMirjam Eversinfo@fotoclubveghel.nl
HalloweenMeryem JonkersActiviteit@despilveghel.nl
KoningsdagVACANT!Activiteit@despilveghel.nl
Kaarten dinsdagavondAnja WestbroekActiviteit@despilveghel.nl
Nieuwsbrief 3 maandelijksVACANT!Penningsmeester@despilveghel.nl
Oud papierBart Mackenbach06-52081731
 Hans van ZandvoortVoorzitter@despilveghel.nl
PaasfeestMarielle MetsaarsActiviteit@despilveghel.nl
PenningmeesterNathaly de VisserPenningsmeester@despilveghel.nl
Redactie JaaragendaHans van Zandvoortpr@despilveghel.nl
 HULP gevraagd!Voorzitter@despilveghel.nl
 Marianne van Lieshoutwijkblad@despilveghel.nl
Reserveringen zaalYvon VervoortReserveringen@despilveghel.nl
Senioren kaarten en biljartenWil LigtenbergActiviteit@despilveghel.nl
SecretariaatVACANT!Voorzitter@despilveghel.nl
SinterklaasMeryem JonkersActiviteit@despilveghel.nl
VoorzitterHans van ZandvoortVoorzitter@despilveghel.nl
WebsiteYvon VervoortWebsite@despilveghel.nl
ZaterdagactiviteitMarielle MetsaarsActiviteit@despilveghel.nl

Wanneer de Spil geopend is kunt u altijd bellen naar: 0413-362286