maart 11, 2018

Contactpersonen / Vacatures

Dit zijn de activiteiten die wij binnen onze wijkvereniging aanbieden.

Waar VACANT! staat wil zeggen dat we voor die activiteiten nieuwe vrijwilligers nodig hebben. Voor meer informatie kun je mailen naar het mailadres wat er bij die activiteit staat!

Activiteit Contactpersoon Mail adres Telefoonnummer
Badminton Ineke Meijs Activiteit@despilveghel.nl
Beheer gebouw Wil Ligtenberg

Ton v.d. Berk

Marion v.d. Berk

Beheer@despilveghel.nl 0413-362286
Bezorging jaaragenda Fam. Van Lieshout pr@despilveghel.nl
Bingo 18+ Elly van Kasteren Activiteiten@despilveghel.nl
Bingo Jeugd Peter Scheepers Activiteiten@despilveghel.nl
Bingo Senioren Tom van Lieshout Activiteiten@despilveghel.nl
Biljarten Wil Ligtenberg Beheer@despilveghel.nl
Busreisje VACANT Activiteiten@despilveghel.nl
Damesgym Monique Activiteiten@despilveghel.nl
Facebook Yvon Vervoort Facebook@despilveghel.nl
Fotoclub Marian de Beer Info@fotoclubveghel.nl 06-42889077
Halloween Meryem Jonkers Activiteiten@despilveghel.nl
Inloopmiddag Ton v.d. Berk

Marion v.d. Berk

Wil Ligtenberg

Beheer@despilveghel.nl 0413-362286
Kaarten dinsdagavond Anja Westbroek Activiteiten@despilveghel.nl
Oud papier Bart Mackenbach

Hans van Zandvoort

Voorzitter@despilveghel.nl 06-52081731
Paasactiviteit Mariëlle Metsaars Activiteit@despilveghel.nl
Penningmeester Nathaly de Visser penningmeester@despilveghel.nl
Redactie Jaaragenda Hans van Zandvoort Voorzitter@despilveghel.nl

pr@despilveghel.nl

Reserveringen zaal Yvon Vervoort Reserveringen@despilveghel.nl
Seniorenmiddag Wil Ligtenberg Activiteiten@despilveghel.nl
Secretariaat VACANT! Secretaris@despilveghel.nl
Sinterklaas Meryem Jonkers Activiteiten@despilveghel.nl
Toneelgroep Soufflé Lotte v.d. Berg Toneelgroep@souffle.nl
Voorzitter Hans van Zandvoort Voorzitter@despilveghel.nl
Website Yvon Vervoort Website@despilveghel.nl
Zaterdagactiviteiten Mariëlle Metsaars Activiteiten@despilveghel.nl

Wanneer de Spil geopend is kunt u altijd bellen naar: 0413-362286