maart 11, 2018

Contactpersonen

 

Hier komt een lijst met alle contactpersonen actief binnen onze wijkvereniging.

Activiteit Contactpersoon Telefoonnummer Mailadres
Afasie Gerda Kwaks 0413-350184 j.kwaks@kpnmail.nl
Badminton Ineke Meijs 0413-362081 ineke@outlook.com
Beheer gebouw Wil Lichtenberg 0413-344355
Bezorging wijkblad Familie van Lieshout 0413- 366255 wijkblad@despilveghel.nl
Bingo 18+ Angela van Rijbroek 06-23511321 Bestuurslid1@despilveghel.nl
Bingo Jeugd Peter en Marianne Schepers 0413-353819
Bingo Senioren Tom van Lieshout 0413-366255
Biljarten ochtend
Busreisje
Carnaval
Damesgym Carieny van Rijbroek 0413-340527 wijkblad@despilveghel.nl
Facebook Yvon Vervoort

Carieny van Rijbroek

06-13380557

0413-340527

Reserveringen@despilveghel.nl
Fotoclub  Marian de Beer 06 42 88 90 77 info@fotoclubveghel.nl
Jeugdfilm
Koningsdag Wim de Klein 06-25063891
Kaarten dinsdagavond Clement de Groot 06-43298891 penningmeester@despilveghel.nl
Knutselclub VACANT! wijkblad@despilveghel.nl
Oud papier Bart Mackenbach 06-52081731
Angela van Rijbroek 06-23511321 Bestuurslid1@despilveghel.nl
Paasfeest VACANT! wijkblad@despilveghel.nl
Penningmeester Clement de Groot

VACANT!

 06-43298891 Penningmeester@despilveghel.nl
Penningmeester (2e) Angela van Rijbroek 06-23511321 Bestuurslid1@despilveghel.nl
Redactie Wijkblad Carieny van Rijbroek 0413-340527 wijkblad@despilveghel.nl
Marianne van Lieshout 0413- 366255 wijkblad@despilveghel.nl
Reserveringen zaal Yvon Vervoort 06-13380557 Reserveringen@despilveghel.nl
Senioren kaarten en biljarten VACANT!
Secretariaat Meryem Jonkers  06-55185038 secretaris@despilveghel.nl
Sinterklaas VACANT! wijkblad@despilveghel.nl
Toneelgroep Souffle Lotte van den Berg 06-43204804 secretaris@souffle.nl
Voorzitter Hans van Zandvoort 06-18303253 Voorzitter@despilveghel.nl
Website Yvon Vervoort 06-13380557 Reserveringen@despilveghel.nl
Angela van Rijbroek 06-23511321 bestuurslid1@despilveghel.nl