maart 11, 2018

Contactpersonen / Vacatures

Dit zijn de activiteiten die wij binnen onze wijkvereniging aanbieden.

Waar VACANT! staat wil zeggen dat we voor die activiteiten nieuwe vrijwilligers nodig hebben. Voor meer informatie kun je mailen naar het mailadres wat er bij die activiteit staat!

Activiteit Contactpersoon Telefoonnummer Mailadres
Badminton Ineke Meijs 0413-362081 ineke@outlook.com
Beheer gebouw Wil Lichtenberg

Ton & Marian v.d. Berk

VACANT!

0413-344355

VACANT!

Voorzitter@despilveghel.nl

Vacature beheerder wijkgebouw De Spil

Bezorging wijkblad Familie van Lieshout 0413- 366255 wijkblad@despilveghel.nl
Bingo 18+ Elly van Kasteren
Bingo Jeugd Peter en Marianne Schepers 0413-353819
Bingo Senioren Tom van Lieshout 0413-366255
Biljarten ochtend  Wil Lichtenberg 0413-344355
Busreisje Meryem Jonkers secretaris@despilveghel.nl
Carnaval VACANT! VACANT! secretaris@despilveghel.nl
Damesgym Carieny van Rijbroek 0413-340527 wijkblad@despilveghel.nl
Facebook Yvon Vervoort 06-13380557 Reserveringen@despilveghel.nl
Fotoclub  Marian de Beer 06 42 88 90 77 info@fotoclubveghel.nl
Jeugdactiviteiten  Mariëlle Metsaers reserveringen@despilveghel.nl
Kaarten dinsdagavond Ineke Meijs 0413-362081
Oud papier Bart Mackenbach 06-52081731
Inloopmiddag dinsdag Hans van Zandvoort voorzitter@despilveghel.nl
Paas activiteit VACANT! VACANT! reserveringen@despilveghel.nl
Penningmeester Nathaly de Visser Penningmeester@despilveghel.nl
Redactie Wijkblad Carieny van Rijbroek 0413-340527 wijkblad@despilveghel.nl
Marianne van Lieshout 0413- 366255 wijkblad@despilveghel.nl
Reserveringen zaal Yvon Vervoort 06-13380557 Reserveringen@despilveghel.nl
Senioren kaarten en biljarten Reserveringen@despilveghel.nl
Secretariaat Piet van Rijbroek secretaris@despilveghel.nl
Sinterklaas Marian v.d. Berk toneelgroep@despilveghel.nl
Toneelgroep Soufflé Lotte van den Berg 06-43204804 secretaris@souffle.nl
Voorzitter Hans van Zandvoort 06-18303253 Voorzitter@despilveghel.nl
Website Yvon Vervoort 06-13380557 Reserveringen@despilveghel.nl
Halloween Meryem Jonkers Reserveringen@despilveghel.nl